Hakkımızda

2003 yılında ticari faaliyetlerine başlayan GRUPEL, tecrübeli ve dinamik kadrosu ile, elektriğin olduğu her alanda, üretim, taahhüt, projelendirme, teknik destek ve satış eksenli hizmet vermektedir.
Yerel, ulusal ve uluslararası çapta birçok projede, özel ve kamu kuruluşlarına gerek tedarikçi gerekse de yüklenici olarak çözümler üretmiş ve yola çıktığı ilk günden itibaren ortaya koyduğu referanslarla önemli bir marka haline gelmiştir.

 

Misyonumuz;
Faaliyetlerine başladığı ilk günden itibaren, profesyonel çözümler sunmayı misyon olarak kabul eden Grupel, bu misyonu zamanında hizmet anlayışı, kalite eksenli ürün ve hizmet ilkesi ile bütünleştirmiş ve bugün Türkiye'nin en büyük yatırım alanlarından biri olan elektrik sektöründe marka haline gelmiştir. Ortak değerleri paylaştığımız kadrolarımız, tedarikçilerimiz ve müşterilerimizin beklentilerini, yeni tasarımlar içeren en iyi çözümlerle karşılayarak artan değerler kazandırmak üzerine yenilikçi adımlar atmaya devam etmektir.

 

Vizyonumuz;
Grupel, vizyonunu günümüz koşullarına uygun olarak yenilenmek ile birlikte, sürekli gelişen ürün ve hizmetleri bünyesinde barındırarak, nihai kullanıcıya kalite, memnuniyet ve güvenilir bir diyalog içerisinde hizmet sunmak olarak çizmiştir. 

 

Değerlerimiz;
İmalatını ve satışını üstlendiğimiz her ürünü ve verdiğimiz her hizmeti müşteri memnuniyeti önceliğinde sunmak, ürün ve hizmetlerimizde çevre ve insan sağlığını göz önünde bulundurarak çevreci ürünleri yine çevreci hizmet anlayışıyla uygulamak, ekonomi çerçevesinde sağlam adımlarla büyümek ve büyürken de sosyo-ekonomik anlamda ülke insanına katkıda bulunmak.

 

Kalite Politikamız; 
Eğitimli ve uzman ekibimizin kalite yönetim sistemine her safhada katılımıyla, alanındaki gelişmeleri yakından takip etmek, ELEKTRİK - PROJE – TAAHHÜT - SATIŞ konularında, düşük maliyetle kaliteli hizmet oluşturarak daha etkin devam etmesi için, eğitimlerle sürekli iyileşme ve gelişme ortaya koymaktır.