Elektrik Malzeme Ticaret & Dış Ticaret

Elektrik Malzeme Ticareti

2003 yılında kurulan GRUPEL ELEKTRİK, son 15 yılda ulusal ve uluslararası düzeyde elektrikli teçhizat dağıtımı yaparak gelişmiştir. Yüksek kaliteli ürün ve hizmet tedariki konusundaki itibarımız eşsizdir.

 

Ürün yelpazesi

Yıllar süren elektrik dağıtım tecrübesi ile, dünyanın önde gelen kablo, elektrik ve aydınlatma ekipmanları üreticileri ile tedarikçilerimiz ve distribütörlük anlaşmalarıyla güçlü ilişkilerimiz bulunmaktadır.

 

Eşsiz iş modelimiz, teknik elektrik bilgisinden (hem endüstriyel hem ticari ürünler), aydınlatma tasarımından, derinlikli kablo spesifikasyon bilgisine kadar ihtiyaç duyabileceğiniz her ürün türünde uzman bilgimiz olduğu anlamına gelir.

 

Montaj Bölümümüz TURKIYE'nin önde gelen sertifikalı dağıtım panolarından ve bağlantı kutusu montajlarından biridir.

 

dağıtım

Geniş dağıtım ağımız ve geniş stok stoklarımız ile Schneider, MK Novar, Aurora, Thorn Aydınlatma, Scolmore, ABB ve Hager SCHNEIDER ELECTRIC, ULUSOY ELECTRIC, FLUKE, MEKSAN TRANSFORMER, HOROZ LIGHTING, HASCELIK CABLE, ERKAN CABLE dahil olmak üzere geniş bir yelpazede Kablo, Şalt cihazları imalatçıları ve genel müşteri ihtiyaçlarına göre geniş bir yelpazede uzmanlaşmaktayız. Teslimat şartlarını en iyi şekilde karşılayabileceğimizden emin olabilirsiniz.