KNS Otomotiv

Hizmetlerimiz

Elektrik & Yenilenebilir Enerji Taahhüt

Her boyutta projeye hizmet verirken, tecrübeli ekibimiz, büyük ölçekli Projeler de dahil olmak üzere genel anahtar teslim ve özel elektrik hizmetleri konusunda uzmanlaşmıştır. 
Sunduğumuz kritik hizmetler, genel bakım ve tasarım ve iyileştirme çalışmalarına havai hat ve yeraltı tesisat ve onarımlarını kapsamaktadır.

 

HAVAİ HATLAR
İLETİM
TRAFO MERKEZLERİ
TESISAT PROJELERİ

Elektrik Malzeme Ticaret & Dış Ticaret

Yıllar süren elektrik dağıtım tecrübesi ile, dünyanın önde gelen kablo, elektrik ve aydınlatma ekipmanları üreticileri ile tedarikçilerimiz ve distribütörlük anlaşmalarıyla güçlü ilişkilerimiz bulunmaktadır.

Geniş dağıtım ağımız ve geniş stok stoklarımız ile Schneider, MK Novar, Aurora, Thorn Aydınlatma, Scolmore, ABB ve Hager SCHNEIDER ELECTRIC, ULUSOY ELECTRIC, FLUKE, MEKSAN TRANSFORMER, HOROZ LIGHTING, HASCELIK CABLE, ERKAN CABLE dahil olmak üzere geniş bir yelpazede Kablo, Şalt cihazları imalatçıları ve genel müşteri ihtiyaçlarına göre geniş bir yelpazede uzmanlaşmaktayız. Teslimat şartlarını en iyi şekilde karşılayabileceğimizden emin olabilirsiniz.

Su Projeleri & Taahhüt

GRUPEL; deneyimli mühendislerin yönetiminde, 15 yılı aşan tecrübesi ile ulusal ve uluslararası nitelikte projeleri başarı ile tamamlamıştır. GRUPEL, mühendislik, müşavirlik ve taahhüt sektöründe çalışmalarını sürdüren önder kuruluşlardan birisidir.

 

Temel hizmet alanları ;
Derin Deniz Deşarjı Projeleri
Nehir Islah Projeleri
Kanalizasyon ve Yağmursuyu Şebeke Projeleri
Atıksu Arıtma Tesisi Projeleri
İçmesuyu Şebeke Projeleri
İçmesuyu İsale Hattı Projeleri
İçmesuyu Arıtma Tesisi Projeleri
Müşavirlik ve Kontrollük Projeleri

Led Aydınlatma Sistemleri

Evler, Caddeler, Ofisler, Açık Alanlar, Binalar, Endüstriyel Yerler vb. İçin en verimli Aydınlatma sistemlerini nasıl geliştirebiliriz?

 

LED Aydınlatma, en yüksek düzeyde enerji verimliliği ve uzun ömürlülüğü bir araya getirir. 50.000 saate kadar kullanım ömrüne sahip bu ampuller, enerjinin bir kısmını bir akkor veya CFL ampulü tüketirken yıllarca sürecek! İlk yatırımı yapmak yıldan yıla tasarruf etmenizi sağlayacaktır!

Sahne Ses Işık Sistemleri

Konserler, Tanıtım, Kongre, Toplantılar, Seminerler, Açılışlar, Düğün ve davetler alanında profesyonel ses, ışık, görüntü, sahne sistemleri alanlarında kaliteli ekipman ve uzman kadrosu ile kusursuz hizmet anlayışıyla hizmet vermektedir.

 

Ses sistemleri
Işık Sistemleri
Sahne - Truss Sistemleri
Görüntü Sistemleri
Mobil Jeneratör Sistemleri
Açık Çadır, Platform, Platform ve Dış Mekan Uygulamaları